Yönetimden Mesaj


Milenyum bilgisayar, 1999 yılın da Sakarya’nın pamukova ilçesinde kurulmuştur. 2000 yılın da donanım ağını genişleten firmamız 2002’de bilişm hizmetlerinde başarılı olmasını fırsata çevirerek Pamukova’da 2. Şubesini yazılım hizmetlerinide katarak açmıştır.
2008 yılında yazılım da iddalı gördüğü e-yaz yazılım ailesine katılmıştır. 1999 ve 2000 yılların da bilişim sektöründeki Sakarya’nın ilk 10 firma arasına giren firmamız bugüne kadar bölge temsilciliğini ve bayiliğini yaptığı firmalarla başarı elde etmiştir.
Kurulduğu günden beri, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde kalite ilkesini benimseyen Milenyum bilgisayar, müşteri odaklı yaklaşımı ve güleryüzlü samimi personeli ile firmaya özel çözümlerle bilişim sektörün de sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olmuştur ve olmaya devam edecektir
Küçük ve Orta ölçekli işletmelerin yazılım ve yazılım ile kullanılacak endüstriyel donanım ihtiyaçları üzerine odaklanmış ve konusunda uzmanlaşmıştır. Sektörde yaptığı çalışmalar aldığı başarılı sonuçlar ile Kobilere danışmanlık hizmeti de vermeye başlayan Milenyum bilgisayar 2012 yılın da kendisine ait bir iş modeli ile bir çok firmanın hizmet hedefinde olmayı başarmıştır
Zamanın verdiği tecrübe ve bilgisi ile KOBİ lere verdiği hizmetleri her geçen gün geliştire müşterilerinden aldığı güven ve destek ile büyümeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin yönetim sistemlerine yardımcı olmak üzere, otomasyon ve bilgi üretimi sağlayabilecek yazılım teknolojilerini geliştirmek, bu teknoloji ve yazılımların kullanımına yönelik rehberlik yapmak ve destek olmaktır.

MİSYONUMUZ
Sektörde her türlü işbirliğine açık, yüksek nitelikli ekip ve ekipmanı geliştirebilen, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kadar esnek, küresel firmalarla rekabet edebilecek kadar güçlü bir teknoloji ve yazılım firması olmak.

Pazar Politikamız

Sektörün büyümesine yardımcı olan tüm firmaları büyüklüğüne bakılmaksızın işbirliği yapabileceğimiz ortaklarımız olarak görmek; sektör içinde yıkıcı rekabetten kaçınmak, sektörde en yüksek payı almak yerine sektörü büyütmeye yönelik faaliyetlerde bulunmak; müşterilerin beklentilerine saygı duymakla beraber, ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak olan hizmeti üretecek biçimde ürünlerimizi yapılandırmak, yazılımdan müşteriye doğru akış yerine, müşteriden yazılıma giden bir yaklaşım, pazarlama politikamızın ana unsurlarıdır.

Teknoloji Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve müşterinin işine değer katan tüm donanımların, gerek bilgi üretmesine ve gerekse firmanın diğer sistemlerine entegre olmasına yarayacak her türlü teknolojiyi üretmek veya edinmek, teknoloji politikamızın özünü oluşturur. Müşteri için değer ifade etmeyen teknoloji “Milenyum Bilgisayar” için de değer ifade etmez.