Restoran Çözümü

Restoran Çözümü; T-SET_ML programı (arka ofis) ile beraber çalışan, restoran, cafe, fast-food ve pastane gibi iş yerlerindeki sipariş, mutfak ve kasa arasındaki bütün işlemleri anında görebileceğiniz, masa yerleşimi müşteri takibi ve gün sonu hesaplarınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz bir yazılımdır.
Müşteri talebine bağlı olarak paket adisyon (paket servis) hızlıadisyon (anında satış) ve masa adisyon (masa servis) menüleri içerir.
Masalarınızı numaralandırmak süretiyle işletmenizde bulunan tüm masaların servis açılış saati, servis süresi, masada oturan kişisayısı, masa hesap toplamını tek ekran üzerinden görebilirsiniz.
Tutar kapat veya Ürün kapat seçenekleri ile hesap alma seçeneği belirleyebilirsiniz..
Raporlar bölümünden gün sonu v.b tüm gerekli raporlara ulaşabilirsiniz..
Mekan tanımları ile iç mekan, dış mekan gibi bölümleri tanımlayıp masalarınızı tam olarak işlemenizde bulunan masa yerleşimine göre dizayn edebilirsiniz..
Programımızın önemli özelliği olan mutfak ayrımı sayesinde farklı bölümde hazırlanan ürünlerin sipariş fişini ürünün hazırlandığı bölümde ayrı ayrı çıktı alabilirsiniz..
Gerektiğinde müşterilerinizin hesabına Borç/alacak işleyebilir, faturalarınızı yazdırabilirsiniz..
caller id (telefon araması yakalama) cihazı ile kayıtlı olan müşterilerinizin arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz. El terminalleri ile sipariş olaylarına ilave olarak masa taşıma (birleştirme) olaylarını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz..
El terminallerinde sipariş iptal yetkisi kasada olduğundan dolayı personel ile oluşacak küçük anlaşmazlıklarında önüne geçmiş olursunuz..
Menü, seçmeli menü uygulamaları ile kendi özel menülerinizi oluşturabilirsiniz. -Özel müşterilerinize özel fiyat-iskonto uygulamaları yapabilirsiniz.Peket ve servisler için sizler ile iletişime geçen müşterileri sisteme bir defa kayıt etmeniz durumunda. ikinci aramalarında, daha önce aldıkları siparişler ve adres bilgi karşınıza gelecektir.