TİCARİ SET - KOBİ ERP

Geliştirdiğimiz tüm ticari faaliyetlerinizi raporlayabileceğiniz ve işletmenizin geleceği konusunda net sonuçlar elde edebileceğiniz bir yazılımdır. Set içinde yer alan modüller bir işletme için olması gereken her şeyi bütünleşik olarak içinde barındırmaktadır.

Büyümek Sancılıdır.

Hiçbir işletme kurulduğu günkü gibi kalmayacaktır. Süreçleri iyi yönetebilen her işletme doğası gereği gelişir ve büyür. Büyüme sancılı bir süreçtir. İşletmeniz büyürken değişen ihtiyaçlarınıza esnek entegre çözümler sunan T-Set işletmenizle birlikte ölçeklendirilebilir bir yapıda büyüyecek ve her zaman işletmenizin en çalışkan personeli olarak size hizmet edecektir.

TİCARİ SET'İN BAZI ÖZELLİKLERİ

Cari hesap kartınıza müşterilerinizle ilgili ek belge, resim, video, ofis kayıtlarını bağlayabilir ve bu dokümanlara şirketiniz bünyesindeki kullanıcıların çevrimiçi ve güncel olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Stok, Cari hesap gibi bilgi bankanızda bulunan kayıtların değişen ekonomik şartlar karşısında hızlı, pratik ve tutarlı bir şekilde topluca yeniden değerlendirilmesini ve güncellenmesini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Ağınızda bulunan kullanıcılara görevler atamak ve onların işletme iş akış süreçleri konusunda gerçek zamanlı olarak bilgilendirilmesini sağlayan görev yöneticisi sayesinde kimse habersiz kalmayacak.
Yapılan satışlar ve işlenen evrak sayısı vs. gibi konularda çalışan personelin performansını izleyebileceğiniz raporlar alabilirsiniz.
Yapılacak ödeme ve tahsilât hareketlerinin takvim ajanda sistemine aktarılması ile zamanı geldiğinde işletme içi ilgili kullanıcıların bu veriler sayesinde otomatik bilgilendirilmesi sağlanır ve ileri tarihli operasyonların atlanması engellenir.
Hızla gelişen teknoloji sayesinde koca dünya artık küçük bir köy haline gelmiştir. Günümüzde işletmelerin personelleri, müşterileri, tedarikçileri sadece yerel halk ve kurumlar değil. Ticaretinizi tüm dünya üzerinde yürütmek hayal değil. T-Set çoklu dil desteği ile on üç farklı lisanda kullanıma hazır.
T-Set ticari yazılımını kullanarak, merkez ve bütün şubelerinizin karlılıklarını takip edebilirsiniz. T-set altında birbirinden bağımsız çalışan her lokasyonunuzun karlılığını gelir gider ve stok takibini birbirinden bağımsız takip edebilirsiniz.
T-Set, müşterilerinizin tüm bilgilerini tutabilme özelliği ile müşterilerinizle daha verimli çalışabilmenizi sağlar. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek yapıda olan CRM sistemi sayesinde her müşterinizi yakından izleme imkânına sahip olacaksınız. E-Yaz Ticari Set ile işletmenizin tüm iş süreçlerini tam bir denetim ve kontrol altına alıp işlerinizi daha kolay yöneteceksiniz.
sistem içerisinde kayıtlıı 300'e yakın rapor ve Yönetici konsolu ile istenilen raporlara doğru veri girişi yapıldığı taktirde ulaşabilme imkanı sağlar