KOLAY ÖĞRENİM VE PRATİK KULLANIM

Perakende satış programı, Jet-Pos kolay kullanımı ve ara yüzü sayesinde kullanıcıların çok hızlı bir şekilde adapte olabileceği şekilde tasarlanmıştır. Perakende satış yazılımı, Jet-Pos kullanıcısı detaylı bir eğitim sürecine alınmadan birkaç satış pratiği sonrası programın tüm bölümlerini kullanabilecek duruma gelir. Böylelikle kullanıcının eğitime alınıp programın öğretilmesi gibi zaman kaybına veya eğitim maliyetine katlanmak zorunda kalmazsınız.

ÇOK HIZLI KASA İŞLEMLERİ

Perakende satış yazılımı, Jet-Pos ile perakende sektöründe müşteri alışveriş yaparken geçirdiği zamandan rahatsız olmaz, ürün seçimi, ürünleri inceleme ve deneme gibi işlemleri sıkılmadan hatta zevk alarak yapar. Ürün beğenilip alıma karar verildiğin de ise müşteri ödeme işlemlerinin bir an önce bitirilmesini ister ve kasa da beklemekten hiç hoşlanmaz. Perakende satış programı, Jet-Pos kasa da ki işlemlerin çok hızlı yapılmasını sağlayan özellikleri ile perakende sektörün de rahatlıkla kullanılacak bir üründür.

BİLGİ FİŞİ

Perakende satış programı, Jet-Posta yapılan satış sonrası bilgi fişi çıktısı alabilirsiniz. Müşterilerinizin hangi ürünleri aldığı, kaç adet aldığı ve hangi fiyatlardan aldığı bilgisini fiş yazıcısı sayesinde yazdırabilir, böylece müşterilerinize alışverişi hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

BARKODLU VE AKILLI TERAZİ ENTEGRASYONU

artılı ürün satan unlu mamuller, pastaneler, kuru yemişçiler, şekerciler, marketler, şarküteriler, manavlar, Cafe ler vb. gibi sektörlerde tartılı ürünlerin sisteme entegrasyonu barkodlu teraziler tarafından sağlanmaktadır. Terazi de tartılan ürünlere çıkarılan etiket kasada okutularak ürünün stok ve fiyat bilgileri sisteme aktarılmaktadır. Etikette ürüne ait kod ve ağırlık bilgilerinin olduğu barkod ile bu işlem yapılabilmektedir.
Şeker, Çikolata ve kuruyemiş satışı yapan firmalarda karşımıza çıkan bir durum da bir kutunun veya paketin içerisine birden fazla ürünün tartılarak konulmasıdır. Ürün fiyatlarının ve gramajlarının farklı olduğu bu durum da ürünlerin sisteme zahmetsiz bir şekilde işlemesini sağlamak gerekir. Alış veriş hızını kesmeden bu işlemleri yapabilmek için Barkodlu akıllı terazilerin kullanılması gerekir.
Perakende satış programı, Jet-Pos yukarıdaki entegrasyonları yapabilen özellikleri ile Terazi entegrasyonlarının ihtiyaç duyulduğu işlemlerde en etkin, en verimli ve hızlı çözümler sunmaktadır.

BARKODSUZ ÜRÜNLER DE HIZLI SATIŞ

Bazı işletmelerde ürünlerin çoğu barkodlu olduğu halde barkodsuz olan ve hızlı satışı olan ürünlerde vardır. Poğaça, ekmek, simit, vb. gibi Jet-Pos la bu ürünlerin olduğu bir grup oluşturup dokunmatik ekranda bu grup ürünlerin satışını tek tıkla çok hızlı yapabilirsiniz.
“Fiyat Sor” özelliğiyle satış öncesi ürün satış fiyatını tanımladığınız döviz cinslerine göre görebilirsiniz.

RAPOR VE ANALİZ

Jet-Pos yazılımı E-Yaz Ticari Set yazılımıyla tam entegredir. Verilerin zamanın da ve doğru olarak işlenmesini sağlayan Jet-Pos ve T-Set işletmenin ihtiyacı olan bilgileri üreterek, yönetimin doğru karar almasın da en büyük katkıyı sağlayacaktır.